Sada 2 pilových kotoučů 254 mm
Obsah kufříku:
O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 48 zubů
O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 60 zubů
Satinační válcová bruska Metallkraft® SM 100
13 821 Kč
Soustruh na kov s digitálním odměřováním PROMA SPFX-1500PH
637 550 Kč932 Kč
Sada 2 pilových kotoučů 254 mm Obsah kufříku: O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 48 zubů O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 60 zubů
Sada 2 pilových kotoučů 254 mm
Obsah kufříku:
O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 48 zubů
O 254 x 30 / 25,4 x 2,8 mm / 60 zubů
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Typ příslušenství | Pokosové pily |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,8 mm |
| Typ okružní pily | Pokosové |
| Dle typu | Pilové kotouče |