Sada 3 pilových kotoučů 210 mm
Obsah kufříku:
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 24 zubů
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 48 zubů
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 60 zubů
Satinační válcová bruska Metallkraft® SM 100
13 821 Kč
Soustruh na kov s digitálním odměřováním PROMA SPFX-1500PH
637 550 Kč1 200 Kč
Sada 3 pilových kotoučů 210 mm Obsah kufříku: O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 24 zubů O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 48 zubů O 210 x…
Sada 3 pilových kotoučů 210 mm
Obsah kufříku:
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 24 zubů
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 48 zubů
O 210 x 30 / 25,4 x 2,2 mm / 60 zubů
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Typ příslušenství | Pokosové pily |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,2 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 210 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |