Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.
Diamantový turbo kotouč na suché/mokré řezání EXTOL PREMIUM ø 115x22,2 mm
150 Kč
Extol ID 1100 K
1 759 KčSada plochých vrtáků do dřeva (6ks) EXTOL PREMIUM ø 10/12/16/18/20/25 x 152 mm
290 Kč
Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.
Další informace
| Hmotnost | 0,35 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 10-25mm |
| Doplňující parametr | O 10-12-16-18-20-25mm, délka 152mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Ploché |










