Další informace
| Hmotnost | 0,203 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | max. otáčky 4 500 ot./min. |
| Technické parametry | stopka 6mm |
| Průměr kartáče | 25 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Dle činnosti | Broušení |
| Hmotnost | 0,203 kg |
| Dle typu | Kartáče |
| Dle materiálu | Plech |
| Hmotnost | 0,203 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | max. otáčky 4 500 ot./min. |
| Technické parametry | stopka 6mm |
| Průměr kartáče | 25 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Dle činnosti | Broušení |
| Hmotnost | 0,203 kg |
| Dle typu | Kartáče |
| Dle materiálu | Plech |