Další informace
| Hmotnost | 0,56 kg |
|---|---|
| Typ HSS vrtáku | HSS |
| Značka | RUKO |
| Hmotnost | 0,56 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
2 170 Kč
| Hmotnost | 0,56 kg |
|---|---|
| Typ HSS vrtáku | HSS |
| Značka | RUKO |
| Hmotnost | 0,56 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |