Vhodné pro vrtání v přírodním tvrdém i měkkém dřevu, tvrdých deskách, překližce i dřevotřísce. Šroubovitý vrták je určen pro vrtání s vysokým nárokem na přesnost děr menších průměrů a s malou hloubkou. Vhodný zejména k vrtání tuhého dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek.
CORONA PC9218, rychlosklíčidlo závitové 3/8 0,8-10,0mm
102 Kč
EXTOL PREMIUM Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, P40, 6 otvorů, uchycení: suchý zip
49 KčSada vrtáků do dřeva (5ks) EXTOL PREMIUM ø 4/5/6/8/10 mm
210 Kč
Vhodné pro vrtání v přírodním tvrdém i měkkém dřevu, tvrdých deskách, překližce i dřevotřísce. Šroubovitý vrták je určen pro vrtání s vysokým nárokem na přesnost děr menších průměrů a s malou hloubkou. Vhodný zejména k…
Další informace
| Hmotnost | 0,156 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | CrV |
| Technické parametry | O 4-10mm |
| Info | Vhodné pro vrtání v přírodním tvrdém i měkkém dřevu, tvrdých deskách, překlížce i dřevotřísce. |
| Doplňující parametr | O 4-5-6-8-10mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,156 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Spirálové |










