Šroubovitý vrták je určen pro vrtání s vysokým nárokem na přesnost děr menších průměrů a s malou hloubkou. Vhodný zejména k vrtání tuhého dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek.
Sada vrtáků do dřeva (5ks) STAVTOOL ø 4/5/6/8/10 mm
40 Kč
Vodováha kovová, 500mm, EXTOL CRAFT
176 KčSada vrtáků do dřeva (8ks) EXTOL CRAFT ø 3-10 mm
96 Kč
Šroubovitý vrták je určen pro vrtání s vysokým nárokem na přesnost děr menších průměrů a s malou hloubkou. Vhodný zejména k vrtání tuhého dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek.
Další informace
| Hmotnost | 0,235 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 3-10mm, leštěné |
| Doplňující parametr | O 3-4 -5-6-7-8-9-10mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,235 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Spirálové |








