

Charakteristika
- ∅1-13mm po 0,5mm
Diamantový turbo kotouč na suché/mokré řezání EXTOL PREMIUM ø 115x22,2 mm
150 Kč
Extol ID 1100 K
1 759 Kč990 Kč
Charakteristika Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít…


Charakteristika
| Hmotnost | 1,305 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 1-13mm |
| Doplňující parametr | po 0,5mm, DIN 338 RN |
| Typ HSS vrtáku | HSS |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,305 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |