Další informace
| Hmotnost | 0,76 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ HSS vrtáku | HSS-G |
| Značka | RUKO |
| Hmotnost | 0,76 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
580 Kč
| Hmotnost | 0,76 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ HSS vrtáku | HSS-G |
| Značka | RUKO |
| Hmotnost | 0,76 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |