Další informace
| Hmotnost | 0,13 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 1,5-6,5mm |
| Doplňující parametr | O 1,5-2-2,5-3-3,2-3,5-4-4,5-5-5,5-6-6,5mm |
| Typ HSS vrtáku | HSS TiN |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,13 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |










