- dvojitá šroubovice
- rozměry: pr. 6-8-10-12 x 160mm
Sada plochých vrtáků do dřeva (6ks) STAVTOOL ø 10/12/16/19/22/25 mm
114 Kč
Extol Craft 400mm 3327
230 Kč156 Kč
dvojitá šroubovice rozměry: pr. 6-8-10-12 x 160mm
| Hmotnost | 0,285 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | ø 6-12mm |
| Materiál | SK |
| Dle materiálu | Zdivo |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,285 kg |
| Dle typu | Sady vrtáků |