- Pro časté použití s malým až středním množstvím kouře a prachu
- Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla
- Dvířka pro snadnou výměnu filtru
- Kontrola směru otáčení pro bezpečný provoz
- Bezpečný provoz díky kontrole filtru
- Odsávací hrdlo je otočné o 360°
- Automatický start/stop (volitelné příslušenství)
- Odsávací rameno o délce až 4 m (volitelné příslušenství)
PROMA - L konektor 4" pro OP-750, 1500, 2200 25750006
319 Kč
Brusný pás - 150x2260, zr. 80 pro BPS-151/400
319 KčSchweißkraft® Odsávání ke svářečkám SRF PROFI
99 208 Kč
Pro časté použití s malým až středním množstvím kouře a prachu Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla Dvířka pro snadnou výměnu filtru Kontrola směru otáčení pro bezpečný provoz Bezpečný provoz díky kontrole filtru Odsávací hrdlo…
Další informace
| Hmotnost | 106 kg |
|---|---|
| Sací výkon (čistý vzduch) | 1 100 m³/h |
| Typ filtru | jednorázový |
| Stupeň odlučitelnosti | 99 % |
| Materiál filtru | skelné vlákno |
| Třída odlučitelnosti | W3 |
| Dodatečné filtry | předfiltr |
| Délka odsávacího ramene | 3 m |
| Průměr odsávacího nátrubku | 150 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 785 × 950 × 730 mm |
| Stupně nastavení | 2 |
| Hladina akustického tlaku LPA | 70 dB(A) |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 106 kg |









