- K broušení elektrod 1,0 – 4,0 mm
- Nastavitelná měrka minimalizuje odbrus materiálu elektrody – již od 0,3 mm, elektrodu tak lze dobrušovat až 200×! (běžně jen 50 – 100×)
- Při broušení se elektroda nežhaví
- Integrované odsávání s prachovým filtrem P3, zaručuje ochranu uživatele
- Přesné vedení elektrody v držáku
- K dobrušování i krátkých elektrod (do 15 mm) např. pro orbitální svařovací zařízení
- Pomocí jednoduchého přestavení lze použít tři brousící plochy diamantového kotouče = trojnásobná životnost kotouče
- Plynule nastavitelný úhel broušení 15 – 180°
- Přímo lze brousit i elektrody s kapkami kovu, což šetří čas a odlamování elektrody
- Výkonný motor 650 W
- Snadno přenosná
Rychloupínací matice M14 pro úhlovou brusku EXTOL PREMIUM 8898050
275 Kč
Hadice pneu gumová 50m Extol Premium - 3/8" 9/15mm 8865145
1 990 KčSchweisskraft ESG 1
27 035 Kč
K broušení elektrod 1,0 – 4,0 mm Nastavitelná měrka minimalizuje odbrus materiálu elektrody – již od 0,3 mm, elektrodu tak lze dobrušovat až 200×! (běžně jen 50 – 100×) Při broušení se elektroda nežhaví Integrované…
Další informace
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Délka elektrody | min. 15 mm |
| Průměr diamantového kotouče | 40 mm |
| Úhel broušení nástroje | 15 – 180° |
| Otáčky | 8 000 – 32 000 ot/min |
| Plynulá změna otáček | Ano |
| Příkon | 650 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Dle materiálu | Elektrody |











