- Plynulá regulace otáček talíře s pravým/levým chodem
- Nožní pedál pro start/stop
- Nastavení úhlu pomocí voliče
Schweisskraft SDT 500 WE svařovací otočný stůl – 1541500
75 008 Kč
Plynulá regulace otáček talíře s pravým/levým chodem Nožní pedál pro start/stop Nastavení úhlu pomocí voliče
Další informace
| Hmotnost | 220 kg |
|---|---|
| Úhel naklápění | –45° až +90° |
| Nosnost (vodorovně) | 500 kg |
| Nosnost (svisle) | 250 kg |
| Otočný talíř Ø | 550 mm |
| Otáčky | 0 – 5 ot/min |
| Pohon | elektromotor |
| Rozměry (š × v × h) | 770 × 660 × 650 mm |
| Příkon | 400 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 220 kg |









