Další informace
| Hmotnost | 0,28 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 250x14mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS plus |
| Typ sekáčů | Drážkovací |
Diamantový celoobvodový kotouč na mokré řezání EXTOL CRAFT ø 115x22,2 mm
105 Kč
Extol Premium SG 130 8892201
1 389 Kč149 Kč
| Hmotnost | 0,28 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 250x14mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS plus |
| Typ sekáčů | Drážkovací |