Základní příslušenství:
- podstavec
- osvětlení
- chlazení
- brzda
- 3-čel. univerzální sklíčidlo
- luneta pevná
- luneta posuvná
- digitální odměřování os X,Y,Z
463 670 Kč
Základní příslušenství: podstavec osvětlení chlazení brzda 3-čel. univerzální sklíčidlo luneta pevná luneta posuvná digitální odměřování os X,Y,Z Digitální odměřování v hodnotě 22 990,- Kč ZDARMA
| Hmotnost | 1690 kg |
|---|---|
| Točná délka | 1 000 mm |
| Točný Ø nad ložem | 460 mm |
| Točný Ø nad suportem | 274 mm |
| Průchod vřetene | 82 mm |
| Posuv pinoly | 120 mm |
| Rozsah otáček | 25 – 2 000 min.ֿ¹ |
| Počet stupňů otáček | 12 |
| Závity metrické - počet stupňů | 41 |
| Závity palcové - rozsah | 2 – 112 záv./1 |
| Závity palcové - počet stupňů | 60 |
| Závity modulové - počet stupňů | 34 |
| Závity diametrální - rozsah | 4 – 112 DP |
| Závity diametrální - počet stupňů | 50 |
| Rozměry (d x š x v) | 2 170 x 1 040 x 1 340 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Točný Ø nad sedl. mezerou | 690 mm |
| Příkon | 5 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 5 500 – 5 999 W |
| Hmotnost | 1 690 kg |