Další informace
| Hmotnost | 0,056 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | tvrdokov |
| Technické parametry | 33mm, karbid |
| Mechanismus upnutí | Univerzální |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,056 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Typ upnutí | Univerzální upnutí |
| Dle typu | Řezné a brusné nástroje |










