Další informace
| Hmotnost | 0,48 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 280x18mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,48 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS MAX |
| Typ sekáčů | Špičatý |
Měkký nosič brusných výseků M14 - suchý zip EXTOL CRAFT ø 125 mm
126 Kč
Extol Premium zahradnické 215mm 8872120
345 Kč172 Kč
| Hmotnost | 0,48 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 280x18mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,48 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS MAX |
| Typ sekáčů | Špičatý |