Šroubovací bit – Bosch Impact Control 25mm 2 x PH1
- Prodloužená torzní zóna pro extrémní houževnatost při dlouhodobé práci
- Modifikovaná ocel S2 a optimalizované tepelné zpracování poskytují velmi vysokou odolnost pro vysoký výkon.
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø8 x 75 x 117 mm
79 Kč
BOSCH GTS 254 0 601 B45 000
5 999 Kč81 Kč
Šroubovací bit – Bosch Impact Control 25mm 2 x PH1. Prodloužená torzní zóna pro extrémní houževnatost při dlouhodobé práci. Modifikovaná ocel S2 a optimalizované tepelné zpracování poskytují velmi vysokou odolnost pro vysoký výkon.
| Hmotnost | 0,011 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Šroubovací bit Bosch Impact Control 25 mm 2xPH3 |
| Balení | 2 ks |
| Délka | 25 mm |
| Typ bitu | PH |
| Značka | BOSCH |
| Hmotnost | 0,011 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
| Specifikace | Bosch PRO DEAL |
| Typ příslušenství | PRO |