- Kompaktní kompresor s řemenovým pohonem
- Řídicí systém ETM II včetně kontroly směru otáčení
- Hodí se především pro provozy se stabilní spotřebou vzduchu, které potřebují kompaktní kompresor s tichým chodem a nízkými provozními náklady
- Standardně dodávaná odhlučňovací skříň umožňuje ustavení kompresoru i v citlivých provozech
- Intenzivní chlazení zajišťuje provozní bezpečnost a vysokou kvalitu vzduchu
- Ideální pro doplnění stávajících tlakových stanic, např. pro pokrytí základní spotřeby stlačeného vzduchu
- Dodávaný s tepelnou ochrannou motoru, čidlem teploty oleje (max. 110 °C) a počítadlem provozních hodin
- Optimální přístupnost a jednoduchá montáž i demontáž všech důležitých dílů usnadňuje údržbu i servis
- Dlouhodobá ochrana proti korozi díky žárovému pozinkování tlakové nádoby – 15 let záruka proti jejímu prorezavění
Šroubový kompresor Aircraft® A-MICRO 5.5-10-270 K (IE3)
263 543 Kč
Kompaktní kompresor s řemenovým pohonem Řídicí systém ETM II včetně kontroly směru otáčení Hodí se především pro provozy se stabilní spotřebou vzduchu, které potřebují kompaktní kompresor s tichým chodem a nízkými provozními náklady Standardně dodávaná…
Další informace
| Hmotnost | 215 kg |
|---|---|
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1 560 × 1 390 × 570 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 64 dB(A) |
| Tlaková nádoba (l) | 270 |
| Plnící výkon (l/min.) | 650 |
| Příkon | 5 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 5 500 – 5 999 W |
| Hmotnost | 215 kg |









