- Plně izolované pólové svorky
- Plastové opláštění
Ulamovací nůž 18 mm EXTOL CRAFT Auto-lock
36 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčStartovací kabel Unicraft® 25 mm²/3,5m
459 Kč
Plně izolované pólové svorky. Plastové opláštění
Další informace
| Hmotnost | 2,2 kg |
|---|---|
| Délka kabelů | 2 × 3,5 m |
| Průřez kabelů | 25 mm |
| Max. zatížení proudem | 350 A |
| Vodivý materiál | Hliník pokrytý mědí (CCA) |
| Norma | DIN 72553-25 |
| Typ motoru | Benzín / nafta |
| Typ baterie | 12/24 V |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 2,2 kg |









