- profi provedení
- lze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Optimum BMP 3052613
2 092 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø4 x 43 x 75 mm
51 KčStojan na vrtačku PROMA DS-43N
2 190 Kč
DS-43. N – Stojan na vrtačku profi provedení lze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
DS-43N – Stojan na vrtačku
Další informace
| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Max. posuv držáku | 85.000 mm |
| Max. vzdál. základna - objímka | 300 mm |
| Upnutí | 38 – 43 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 8 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Stojany na vrtačky |










