- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Pilový kotouč Metallkraft® 350x32 mm/110z.
4 828 Kč
Aircraft® Manometr Ø 63 mm - 1/4" (zadní vývod) 15 bar
301 KčStojící tlaková nádoba DB VZ 5000/11 V 2500730
413 355 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 1070 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 5000 l |
| Připojovací závit | 4 × 2½ , 2 × 1, 3 × ½ |
| Kontrolní otvor | Průlezný |
| Max. provozní tlak | 11 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1520×3730×1440mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1 070 kg |









