- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Nůžky zahradnické, 180mm, na stříhání větví do průměru 15mm, HCS, EXTOL PREMIUM
290 Kč
Pilový kotouč Metallkraft® 315x32 mm/240z.
4 223 KčStojící tlaková nádoba DB VZ 5000/16 V 2500930
529 875 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 1430 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 5000 l |
| Připojovací závit | 4 × 2½ , 2 × 1, 3 × ½ |
| Kontrolní otvor | Průlezný |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1520×3740×1520mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1 430 kg |








