- Dokonalé odstranění kondenzátu a vlhkosti ze stlačeného vzduchu – nejlepší ochrana vašich strojů a příslušenství
- Vysoká úspornost
- Vynikající poměr cena/výkon
- Žádné zbytečné ztráty tlaku díky vestavěnému automatickému odvaděči kondenzátu
- Prodloužení životnosti připojených strojů a nářadí
- Snadné ovládání
Aircraft AD 72
30 694 Kč
Dokonalé odstranění kondenzátu a vlhkosti ze stlačeného vzduchu – nejlepší ochrana vašich strojů a příslušenství Vysoká úspornost Vynikající poměr cena/výkon Žádné zbytečné ztráty tlaku díky vestavěnému automatickému odvaděči kondenzátu Prodloužení životnosti připojených strojů a nářadí…
Další informace
| Hmotnost | 24 kg |
|---|---|
| Objemový proud | 1 200 l/min 72 m³/h |
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 325 × 445 × 430 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 200 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 24 kg |

_kondenzacni-susicka-aircraft-ad-72.jpg?662f80ea)







