Silný hoblík s falcováním do 7mm. Hoblovací deska má drážku pro srážení hran a ochranný trn, který chrání při přerušení práce, nože a plochu pod hoblíkem proti poškození. Hoblovací nože jsou vyrobeny z HSS oceli, která má vysokou odolnost a dlouhou životnost. Hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vaku, který je možno připojit z obou stran. Díky konstrukci stroje je možné ho používat pravou i levou rukou.
FORTUM Držák bitů CrV FORTUM-KITO 1/4" - 60 mm
110 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø7 x 69 x 109 mm
70 KčElektrický hoblík EXTOL PREMIUM 8893404
1 199 Kč
Silný hoblík s falcováním do 7mm. Hoblovací deska má drážku pro srážení hran a ochranný trn, který chrání při přerušení práce, nože a plochu pod hoblíkem proti poškození. Hoblovací nože jsou vyrobeny z HSS oceli,…
Další informace
| Hmotnost | 2,6 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Příslušenství | sběrný vak |
| Otáčky | 16 500 /min |
| Hloubka polodrážky | 0 – 7 mm |
| Příkon | 710 W |
| Napětí | 230 V |
| Max. šířka hoblování | 82 mm |
| Max. hloubka úběru | 2 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 2,6 kg |
















