Další informace
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | PH 2x25mm |
| Typ bitu | PH |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
Diamantový turbo kotouč na suché/mokré řezání EXTOL PREMIUM ø 115x22,2 mm
150 Kč
Extol ID 1100 K
1 759 Kč60 Kč
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | PH 2x25mm |
| Typ bitu | PH |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |