Další informace
| Hmotnost | 0,783 kg |
|---|---|
| Info | EN 847-1 |
| Technické parametry | O 250×2,8x30mm, 60T |
| Doplňující parametr | tloušťka těla kotouče 1,8mm, max.ot. 6100/min. |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 1,8 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,783 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |










