Posuvná podpěra s kuličkovou plochou. Umožňuje také boční pohyb materiálu
Aircraft Regulátor tlaku DR Ac 1/2", 12 bar
1 136 Kč
Holzstar® Pilový pás 3375 x 6 x 0,65 mm (6 z/") pro HBS 400
822 KčHolzstar Podpěra materiálu MS 1 K s kuličkami
2 104 Kč
Posuvná podpěra s kuličkovou plochou. Umožňuje také boční pohyb materiálu
Další informace
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 70 kg |
| Pracovní výška | 700-1150mm |
| Max. pracovní šířka | 450 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 460×1150×470mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Holzstar® |
| Hmotnost | 10 kg |
| Dle typu | Ostatní příslušenství k hoblovkám na dřevo |








