Korunkový vrták do zdi Stavtool
- Tělo vrtáku z kvalitní oceli se šroubovicí pro rychlý odvod odvrtaného materiálu
- Středový vrták pro přesné nasazení korunky na střed
Opracovávaný materiál:
- Zdivo
- Cihly
- Tvárnice
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M16x100 mm
207 Kč
RICHMANN Mačeta 600mm s pouzdrem -: -
175 Kč279 Kč
Korunkový vrták do zdi Stavtool Tělo vrtáku z kvalitní oceli se šroubovicí pro rychlý odvod odvrtaného materiálu Středový vrták pro přesné nasazení korunky na střed Opracovávaný materiál: Zdivo Cihly Tvárnice
Opracovávaný materiál:
| Hmotnost | 0,9 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Korunkový vrták do zdi Stavtool ø 65 mm |
| Typ vykružovací korunky | Slinutý karbid |
| Průměr korunky | 80 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | NE |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |