- Rychlé odebrání obrobku díky otočnému třetímu upínacímu ramenu
- Pro použití při stavbě ocelových konstrukcí, svařování a v zámečnických dílnách
- Stabilní konstrukce z šedé litiny
- Pro držení, vyrovnání a zajištění různě silných obrobků pod úhlem 90°
- Automatické přizpůsobení čelistí různě silným obrobkům díky kloubově uložené matici šroubu
- Tlačítko pro rychlé upnutí obrobku
- Měděný šroub s trapézovým závitem zamezuje přilepení stříkání při svařování
- Snadné upevnění na stůl pomocí dlouhých děr pro zajišťovací šrouby
Kovová úhlová svěrka Schweißkraft® Dostupné varianty: Kovová úhlová svěrka 95 mm Schweißkraft® MWS-3 95
10 273 Kč
Rychlé odebrání obrobku díky otočnému třetímu upínacímu ramenu. Pro použití při stavbě ocelových konstrukcí, svařování a v zámečnických dílnách. Stabilní konstrukce z šedé litiny. Pro držení, vyrovnání a zajištění různě silných obrobků pod úhlem 90°Automatické přizpůsobení čelistí různě…
Další informace
| Hmotnost | 19,6 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Kovová úhlová svěrka 95 mm Schweißkraft® MWS-3 95 |
| Svěrná šířka | 121 mm |
| Délka čelistí | 100 mm |
| Výška čelistí | 64 mm |
| T vzdálenost | 100 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Schweißkraft® |
| Hmotnost | 19,6 kg |

_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)







