- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Pilový kotouč Metallkraft® 250x32 mm/128z.
2 419 Kč
Holzkraft® Pilový pás 4 190 × 25 mm (6 z/") pro HBS 533 S
1 088 KčLežící tlaková nádoba DB VZ 5000/11 H 2500731
413 355 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 1020 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 5000 l |
| Připojovací závit | 2 × 2“ 2 × 1½ “, 1 × 1“, 1 × ¾ “, 2 × ½ “ |
| Kontrolní otvor | Průlezný |
| Max. provozní tlak | 11 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 3560×1650×1400mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1 020 kg |









