- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Pákové nůžky na plech Metallkraft® BSS 1250 E
81 947 Kč
OPTIMUM Univerzální frézka OPTIMUM® OPTImill MT 100
407 274 KčLežící tlaková nádoba DB VZ 750/16 H 2500876
81 828 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 280 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 750 l |
| Připojovací závit | 2 × 1½ , 1 × 1¼ , 2 × ½ |
| Kontrolní otvor | Ruční |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1950×890×820mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 280 kg |









