Příklepová vrtačka Metabo SBE 650 SET MD
|
Obsah balení
- Rychloupínací sklíčidlo Futuro Plus
- přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- plastový kufr
- Sada příslušenství
2 463 Kč
Příklepová vrtačka Metabo SBE 650 SET MD Mobilní dílna (78 kusů): 5 vrtáků na dřevo (4/5/6/8/10mm), 5 vrtáků do kamene (5/6/7/8/10mm), 14 vrtáků HSS (1,5/1,5/2/2/2,5/3/3/3,5/4/4,5/5/5,5/6/6,5mm), 20 šroubovacích bitů délky 25 mm (PH1/PH2/PH2/PH3/PZ1/PZ2/PZ2/PZ2/PZ3/H3/H4/H5/H6/T15/T20/T25/T30/S4/S5/S6), 10 šroubovacích bitů…
Příklepová vrtačka Metabo SBE 650 SET MD
|
| Max. točivý moment | 9 Nm |
|---|---|
| Počet otáček při volnoběhu | 0 – 2 800 /min |
| Otáčky při jmenovitém zatížení | 1 500 /min |
| Max. počet příklepů | 44 800 /min |
| Rozpětí sklíčidla | 1,5 – 13 mm |
| Průměr upínacího hrdla | 43 mm |
| Vrtací vřeteno s vnitřním šestihranem | 6,35 mm |
| Závit vrtacího vřetena | 1/2" – 20 UNF |
| Hmotnost bez síťového kabelu | 1,8 kg |
| Příkon | 650 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Typ sklíčidla | Rychloupínací |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 30 mm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 16 mm |
| Značka | Metabo |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Typ vrtačky | Příklepová |