Pilový kotouč pro MKS 275 N.
Metallkraft Pilový kotouč HSS Ø 275 mm 110 zubů
2 650 Kč
Pilový kotouč pro MKS 275 N.
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 2,5 mm |
| Počet zubů | 110 |
| Rozteč zubů | 8 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,5 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Průměr pilového kotouče | 275 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 110z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-275x32-mm-110z.jpg?662f80ea)







