Motorový zahradní drtič PROMA MZD-7/70MZD-7/70 je motorový zahradní drtič větví s bubnovou nožovou hlavou.
|
Stroj je dodáván bez olejové náplně. První výměna oleje po 5 hodinách provozu.
Děrovka Bosch EXPERT Sheet Metal Dostupné varianty: Děrovka Bosch EXPERT Sheet Metal 30 mm
946 Kč
METABO BSA 18 LED 601506850
4 939 Kč17 990 Kč
Motorový zahradní drtič PROMA MZD-7/70 MZD-7/70 je motorový zahradní drtič větví s bubnovou nožovou hlavou. Svou konstrukcí a výkonem motoru 7 Hp umožní drtit větve až do průměru 70mm. Další předností je snadné vkládání větví,…
Motorový zahradní drtič PROMA MZD-7/70MZD-7/70 je motorový zahradní drtič větví s bubnovou nožovou hlavou.
|
Stroj je dodáván bez olejové náplně. První výměna oleje po 5 hodinách provozu.
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Motor | 1.000 válec, 4 takt |
| Objem válce | 208 cm³ |
| Jmenovitý výkon motoru | 5,2 kW |
| Maximální výkon motoru | 4,5 kW |
| Otáčky max. zatížení | 2 400 ot./min. |
| Kapacita palivové nádrže | 3,6 l |
| Maximální velikost hrdla | 70 mm |
| Rozměry sestaveného drtiče (Výška x šířka x délka) | 110 x 60 x 150 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Značka | PROMA |