- Kompresor je vybavený vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem.
- Při rozběhu pracuje v automatickém pracovním cyklu.
- Jednoválcový agregát s kývavým pístem.
- Planetové ventily z nerez oceli
Olejový kompresor COMPRECISE H3/6
3 091 Kč
Kompresory Comprecise jsou výkonná a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu…
Kompresory Comprecise jsou výkonná a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu a pracovním tlakem připojeného spotřebiče.
Další informace
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Otáčky | 2 750 /min. |
| Dodávané množství vzduchu | 61 l/min. |
| Průměr pístů | 42 x 30 mm |
| Počet pístů | 1 ks |
| Rozměr stroje | 470 x 240 x 490 mm |
| Hladina hluku | 95 db |
| Počet výstupů na vzduch | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Tlak (bar) | 8 |
| Tlaková nádoba (l) | 6 |
| Sací výkon (l/min) | 119 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | COMPRECISE |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 15 kg |


_olejovy-kompresor-comprecise-h3-6.jpg?662f80ea)
_olejovy-kompresor-comprecise-h3-6.jpg?662f80ea)







