Další informace
| Hmotnost | 1,42 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 3,2 mm |
| Počet zubů | 60 |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 60z. |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 1,42 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 315 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Typ okružní pily | Formátovací |
| Dle typu | Pilové kotouče |









