Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ příslušenství | Pokosové pily |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 48z. |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,8 mm |
| Průměr pilového kotouče | 216 mm |
| Typ okružní pily | Pokosové |
| Dle typu | Pilové kotouče |









