pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
FERRUA Olejový kompresor COMPRECISE F100/230/3
16 490 Kč
EXTOL PREMIUM Hlavice nástrčné, sada 30ks, 1/4
610 KčPilový kotouč XTline ø 450×30 mm Dostupné varianty: Pilový kotouč XTline ø 450×30 mm/100 zubů trapézové
1 540 Kč
pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
Další informace
| Hmotnost | 3,82 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Pilový kotouč XTline ø 450×30 mm/100 zubů trapézové |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 3,82 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,8 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 100z. |
| Průměr pilového kotouče | 450 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








