šestihranná stopka
Hlavice 1/2" DRIVE 8mm Dostupné varianty: Šestihranná hlavice 1/2" HONITON DRIVE 29 mm
122 Kč
Sada tvarových fréz (24ks) 8 mm STAVTOOL
1 530 KčPlochý vrták do dřeva Stavtool Dostupné varianty: Plochý vrták do dřeva Stavtool ø 30×150 mm
41 Kč
šestihranná stopka
Další informace
| Hmotnost | 0,06 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Plochý vrták do dřeva Stavtool ø 30×150 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Ploché |








