Stříkací pistole je určena k nanášení běžných nátěrových hmot (laků, syntetických a vodou ředitelných barev) na povrch proudem stlačeného vzduchu. Pistole pracuje za nízkého tlaku, při kterém se odráží menší množství nátěrové hmoty od povrchu, což umožňuje vyšší nános barvy s nižší spotřebou oproti vysokotlaké pistoli. Tento princip HVLP (High Volume Low Pressure) umožňuje snížit spotřebu nátěrové hmoty až o 30 % za podmínky používání pistole v rozmezí pracovního tlaku.
Pneumatická stříkací pistole EXTOL PREMIUM GG 100-08
510 Kč
Stříkací pistole je určena k nanášení běžných nátěrových hmot (laků, syntetických a vodou ředitelných barev) na povrch proudem stlačeného vzduchu. Pistole pracuje za nízkého tlaku, při kterém se odráží menší množství nátěrové hmoty od povrchu, což umožňuje…
Další informace
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Materiál nádobky | polypropylen |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Max. pracovní tlak | 2,1bar (0,21MPa) |
| Teplota nátěru a prostředí | 5-43°C |
| Použitelné průměry trysek | 0,5-1,0mm |
| Spotřeba vzduchu | 150-226l/min |
| Objem nádoby | 100ml |
| Průměr trysky | 0,8mm |
| Spotřeba kapaliny | 70-100ml/min (2,1bar) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,3 kg |
Související produkty
Brusky - příslušenství, Brusky a příslušenství, Dílna, stavba, zahrada, Elektrické nářadí, Heureka.cz, Nářadí do dílny, Nářadí pro dílnu a zahradu
Měkký nosič brusných výseků M14 se stopkou - suchý zip EXTOL CRAFT pr. 125 mm Nosič brusných výseků EXTOL CRAFT s průměrem 125 mm je všestranný nástroj, který rozšiřuje možnosti broušení z úhlové brusky i…138 Kč KoupitBrusky - příslušenství, Brusky a příslušenství, Dílna, stavba, zahrada, Elektrické nářadí, Heureka.cz, Nářadí do dílny, Nářadí pro dílnu a zahradu
Diamantový segmentový kotouč EXTOL CRAFT pr. 180x22,2 mm (Suché řezání) Diamantový segmentový kotouč EXTOL CRAFT s průměrem 180 mm je součástí kvalitní řady diamantových řezných kotoučů navržené speciálně pro neprofesionály a domácí kutily, kteří hledají…320 Kč KoupitBrusky - příslušenství, Brusky a příslušenství, Dílna, stavba, zahrada, Elektrické nářadí, Heureka.cz, Nářadí do dílny, Nářadí pro dílnu a zahradu
Diamantový turbo kotouč EXTOL CRAFT pr. 150x22,2 mm (Suché/Mokré řezání) Diamantový turbo kotouč EXTOL CRAFT s průměrem 150 mm je spolehlivý nástroj určený pro poloprofesionální použití a domácí kutily, kteří hledají efektivní řešení za příznivou…260 Kč KoupitDílna, stavba, zahrada, Elektrické nářadí, Heureka.cz, Nářadí do dílny, Nářadí pro dílnu a zahradu, Příslušenství k vrtačkám, Vrtačky a příslušenství
Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.140 Kč Koupit









