Pneumatický utahovák je určen k utahování a povolování šroubových spojů. Je vybaven systémem „TWIN HAMMER“ (dvě kladiva), které vyvíjí za příklepu krouticí sílu současně na opačných stranách vřetena, čímž je dosaženo velkého, rovnoměrně působícího krouticího momentu. Prorežim utahování lze zvolit tři rychlostní stupně. Tělo utahováku je dobře vyvážené. Díky tomu se s utahovákem lépe manipuluje, práce s ním nenítak náročná a proto je vhodný i pro dlouhodobou práci.
Pneumatický rázový utahovák 1/2″ FORTUM 4795010
1 669 Kč
Pneumatický utahovák je určen k utahování a povolování šroubových spojů. Je vybaven systémem „TWIN HAMMER“ (dvě kladiva), které vyvíjí za příklepu krouticí sílu současně na opačných stranách vřetena, čímž je dosaženo velkého, rovnoměrně působícího krouticího…
Další informace
| Hmotnost | 1,4 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 170l/min |
| Max. pracovní tlak | 6,3bar (0,63MPa) |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Délka | 125mm |
| Unašeč | 1/2 |
| Otáčky bez zatížení | 10000/min |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 610 Nm |
| Značka | FORTUM |
| Hmotnost | 1,4 kg |













