Další informace
| Hmotnost | 0,402 kg |
|---|---|
| Technické parametry | O 125×1,0x22,2mm |
| Info | EN 12413 |
| Doplňující parametr | 10ks |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka kotouče | 1 mm |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Dle činnosti | Řezání |
| Hmotnost | 0,402 kg |
| Průměr | 125 mm |
| Dle typu | Řezné kotouče |










