Další informace
| Hmotnost | 1,59 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | CrV |
| Hlavice zástrčné | hroty zástrčné 10mm(L30mm):T20-25-30-40-45-50-55, H4-5-6-7-8-10-12mm, XZN5-6-8-10-12 |
| Adaptér na hroty | 3/8čtyřhran na hroty 10mm, 1/2 čtyřhran na hroty 10mm |
| Technické parametry | pro ráčny 3/8, 1/2 |
| Hlavice zástrčné prodloužené | hroty zástrčné prodloužené 10mm(L75mm):T20-25-30-40-45-50-55, H4-5-6-7-8-10-12mm, XZN5-6-8-10-12 |
| Typ bitu | HEX |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 1,59 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |










