Další informace
| Hmotnost | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2/TiN |
| Technické parametry | PZ 3x50mm |
| Typ bitu | PZ |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,14 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
RICHMANN Nůž lovecký 300mm s pouzdrem 8-PC9130
215 Kč
Segmentový pilový kotouč na kov EXTOL PREMIUM HSS 88 mm
210 Kč380 Kč
| Hmotnost | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2/TiN |
| Technické parametry | PZ 3x50mm |
| Typ bitu | PZ |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,14 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |