Další informace
| Hmotnost | 0,517 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Doplňující parametr | výška korunky 25 mm |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 64 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,517 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |










