Další informace
| Hmotnost | 0,29 kg |
|---|---|
| Technické parametry | O 2-8 mm |
| Doplňující parametr | po 0,5mm, DIN 338 RN, leštěné |
| Typ HSS vrtáku | HSS-G |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 0,29 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |










