Základní příslušenství:
- podstavec
- osvětlení
- chlazení
- brzda
- 3-čel. univerzální sklíčidlo
- luneta pevná
- luneta posuvná
- digitální odměřování os X,Y,Z
- 2 x pevný hrot
- sada ozubených kol
- klínové řemeny
OPTIMUM Soustruh na kov OPTIMUM® OPTIturn TH 4620
567 924 Kč
FERRUA Olejový kompresor COMPRECISE F50/230/2
11 907 Kč255 803 Kč
Základní příslušenství: podstavec osvětlení chlazení brzda 3-čel. univerzální sklíčidlo luneta pevná luneta posuvná digitální odměřování os X,Y,Z 2 x pevný hrot sada ozubených kol klínové řemeny Digitální odměřování v hodnotě 22 990,- Kč ZDARMA
| Hmotnost | 630 kg |
|---|---|
| Točná délka | 1000 mm |
| Točný Ø nad ložem | 400 mm |
| Točný Ø nad sedl.mezerou | 520 mm |
| Točný Ø nad suportem | 250 mm |
| Průchod vřetene | 52 mm |
| Posuv pinoly | 110 mm |
| Rozsah otáček | 65 – 1 810 min.ֿ¹ |
| Závity palcové - rozsah | 4 – 60 mm |
| Rozměry (d x š x v) | 1 830 x 770 x 700 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 2 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 630 kg |