- Přímo spojený koaxiální šroubový kompresor je plně bezúdržbový při maximální energetické efektivitě
- Díky přímému spojení motoru a agregátu dochází k přenosu celého výkonu elektromotoru na agregát, což zajišťuje optimální efektivitu provozu
- Standardně dodávaný spínač hvězda-trojúhelník
- Standardně dodávaný s elektronickým řídicím systémem EasyTRONIC II s ovládáním tlakového senzoru, které zabrání přetížení motoru, snižuje opotřebení a prodlužuje životnost kompresoru
- Termostaticky řízený radiální ventilátor zajišťuje vysoký chladící výkon při minimálním hluku
- Počítadlo provozních hodin, které rozlišuje mezi chodem naprázdno a zatížením, umožňuje přesné dodržení intervalů údržby – údržbové upozornění se automaticky zobrazí na displeji po uplynutí daného intervalu
- Standardně dodávaná kontrola směru otáčení zamezí případnému poškození při uvedení kompresoru do provozu
- Optimální provozní teplota díky termostaticky řízenému ventilátoru, optimálnímu vedení chladícího vzduchu a velkému výměníku tepla vede k delší životnosti a nižším výkyvům teploty oleje
- Standardně dodávaný s přídavným chladičem, který snižuje potřebu sušení a fitrace stlačeného vzduchu
- Kompaktní vnější rozměry usnadňují přepravu a ustavení kompresoru
- České menu ovládacího panelu
Šroubový kompresor Aircraft® A-K-MID 1010
122 198 Kč
Přímo spojený koaxiální šroubový kompresor je plně bezúdržbový při maximální energetické efektivitě Díky přímému spojení motoru a agregátu dochází k přenosu celého výkonu elektromotoru na agregát, což zajišťuje optimální efektivitu provozu Standardně dodávaný spínač hvězda-trojúhelník…
Další informace
| Hmotnost | 165 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Rozměry (š × v × h) | 720 × 860 × 650 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 62 dB(A) |
| Tlaková nádoba (l) | bez nádoby |
| Plnící výkon (l/min.) | 1050 |
| Příkon | 7 500 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 7 500 – 7 999 W |
| Hmotnost | 165 kg |









